Разлика помеѓу преработките на „453“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: zh-yue:453年 Менува: tt:453 ел
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:453)
с (r2.6.4) (Бот Додава: zh-yue:453年 Менува: tt:453 ел)
[[sv:453]]
[[tl:453]]
[[tt:453 ел]]
[[th:พ.ศ. 996]]
[[tr:453]]
[[war:453]]
[[yo:453]]
[[zh-yue:453年]]
[[zh:453年]]
126.582

уредувања