380-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:380-e
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: war:380 nga dekada)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:380-e)
[[sl:380.]]
[[sr:380е]]
[[sh:380-e]]
[[su:380-an]]
[[fi:380-luku]]
6.131

уредување