Отвори го главното мени

Промени

Додаден 21 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mzn:کرونوس
[[lb:Kronos]]
[[lt:Kronas]]
[[mzn:کرونوس]]
[[mn:Кронос]]
[[nl:Kronos]]
34.422

уредувања