Разлика помеѓу преработките на „221“

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: tt:221 ел
с (Бот Додава: ang:221)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tt:221 ел)
[[mr:इ.स. २२१]]
[[ms:221]]
[[ro:221]]
[[nah:221]]
[[nl:221]]
[[pl:221]]
[[pt:221]]
[[ro:221]]
[[qu:221]]
[[ru:221 год]]
[[sv:221]]
[[tl:221]]
[[tt:221 ел]]
[[th:พ.ศ. 764]]
[[tr:221]]
6.131

уредување