Категорија:Економија на Кина: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.3) (Бот Додава: simple:Category:Economy of China
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Kategorie:Ekonomika Číny)
с (r2.6.3) (Бот Додава: simple:Category:Economy of China)
[[pt:Categoria:Economia da China]]
[[ru:Категория:Экономика Китая]]
[[simple:Category:Economy of China]]
[[sk:Kategória:Ekonomika v Číne]]
[[sr:Категорија:Привреда Народне Републике Кине]]
58.155

уредувања