Разлика помеѓу преработките на „Џејмс Стјуарт“

с
r2.5.2) (Бот Менува: hu:James Stewart (színész)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:제임스 스튜어트)
с (r2.5.2) (Бот Менува: hu:James Stewart (színész))
[[he:ג'יימס סטיוארט]]
[[la:Iacobus Stewart]]
[[hu:James Stewart (színész)]]
[[nl:James Stewart (acteur)]]
[[ja:ジェームズ・ステュアート (俳優)]]
9.281

уредување