Разлика помеѓу преработките на „255“

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: tt:255 ел
с (r2.7.1) (Бот Додава: ang:255)
с (r2.7.1) (Бот Менува: tt:255 ел)
[[mr:इ.स. २५५]]
[[ms:255]]
[[ro:255]]
[[nah:255]]
[[nl:255]]
[[pl:255]]
[[pt:255]]
[[ro:255]]
[[qu:255]]
[[ru:255 год]]
[[sv:255]]
[[tl:255]]
[[tt:255 ел]]
[[th:พ.ศ. 798]]
[[tr:255]]
4.062

уредувања