Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: uk:Данило Олександрович
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Данило Олександрович)
[[fi:Daniel (Venäjä)]]
[[sv:Daniel av Moskva]]
[[uk:Данило Олександрович]]
[[zh:丹尼尔·亚历山德罗维奇]]
86.434

уредувања