Википедија:МФА за англиски јазик: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додаје: br, de, es, simple
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: br, de, es, simple)
[[Категорија:Англиска фонологија]]
 
[[br:Lizherenneg Fonetikel Etrebroadel ar saozneg]]
[[de:Liste der IPA-Zeichen]]
[[en:IPA chart for English]]
[[es:Tabla IPA para inglés]]
[[it:Tabelle IPA per l'inglese]]
[[simple:IPA chart for English]]
[[zh:英語國際音標列表]]
46.384

уредувања