Отвори го главното мени

Промени

с
r2.6.4) (Бот Менува: sh:17. 10.
[[ckb:١٧ی تشرینی یەکەم]]
[[sr:17. октобар]]
[[sh:17. 10.]]
[[su:17 Oktober]]
[[fi:17. lokakuuta]]
125.610

уредувања