Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh:瓦伦蒂娜·马特维严科)
[[sv:Valentina Matvijenko]]
[[tt:Валентина Матвиенко]]
[[th:วาเลนตินา มัตวิเยนโก]]
[[uk:Матвієнко Валентина Іванівна]]
[[zh:瓦伦蒂娜·马特维严科]]
86.434

уредувања