Разлика помеѓу преработките на „550“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: et:550 Менува: tt:550 ел
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:550)
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:550 Менува: tt:550 ел)
[[da:550]]
[[de:550]]
[[et:550]]
[[el:550]]
[[en:550]]
[[sv:550]]
[[tl:550]]
[[tt:550 ел]]
[[th:พ.ศ. 1093]]
[[tr:550]]
86.434

уредувања