Разлика помеѓу преработките на „Пејо Јаворов“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: fr:Peyo Yavorov
с (Отстрането уредувањето на 95.42.243.197 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
с (r2.6.5) (Бот Додава: fr:Peyo Yavorov)
[[en:Peyo Yavorov]]
[[es:Peyo Yavorov]]
[[fr:Peyo Yavorov]]
[[hy:Պեյո Յավորով]]
[[ro:Peio Iavorov]]
6.013

уредувања