Категорија:Починати во 1098 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1098
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:Mga namatay han 1098)
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1098)
[[ko:분류:1098년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১০৯৮-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1098]]
[[it:Categoria:Morti nel 1098]]
[[new:पुचः:१०९८य् मदुगु]]
86.434

уредувања