180-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:180 nga dekada UC
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Брише: tt:MA 180. yıllar)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:180 nga dekada UC)
[[sv:180-talet f.Kr.]]
[[uk:180-ті до н. е.]]
[[war:180 nga dekada UC]]
[[zh:前180年代]]
127.228

уредувања