Разлика помеѓу преработките на „1794“

Додадени 47 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १७९४, tt:1794 ел
с (Бот Додава: se:1794)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १७९४, tt:1794 ел)
[[nah:1794]]
[[nl:1794]]
[[ne:सन् १७९४]]
[[new:सन् १७९४]]
[[ja:1794年]]
[[sv:1794]]
[[tl:1794]]
[[tt:1794 ел]]
[[te:1794]]
[[th:พ.ศ. 2337]]
43.100

уредувања