Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: kk:Жулиан Ассанж
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:Жулиан Ассанж)
[[pam:Julian Assange]]
[[ka:ჯულიან ასანჟი]]
[[kk:Жулиан Ассанж]]
[[ku:Julian Assange]]
[[la:Iulianus Assange]]
86.434

уредувања