Разлика помеѓу преработките на „Црна Гора“

Одземени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: az:Monteneqro
с (r2.6.2) (Бот Додава: csb:Czôrnogóra)
с (r2.7.1) (Бот Менува: az:Monteneqro)
[[frp:Montènègro]]
[[ast:Montenegru]]
[[az:ÇernoqoriyaMonteneqro]]
[[bn:মন্টিনিগ্রো]]
[[zh-min-nan:O͘-soaⁿ Kiōng-hô-kok]]
11.372

уредувања