Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: lt:Mazenderano provincija
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Mazandaran Province)
с (r2.6.3) (Бот Додава: lt:Mazenderano provincija)
[[ku:Mazenderan (parêzgeh)]]
[[lv:Māzenderāna]]
[[lt:Mazenderano provincija]]
[[hu:Mázandarán tartomány]]
[[arz:مازندران (محافظه)]]
5.830

уредувања