Отвори го главното мени

Промени

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: ce:КӀиран
[[ja:日曜日]]
[[nap:Dummeneca]]
[[ce:КlиранКӀиран]]
[[no:Søndag]]
[[nn:Sundag]]
9.281

уредување