Разлика помеѓу преработките на „Партија за демократски просперитет“

с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Partito per la Prosperità Democratica
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Partito per la Prosperità Democratica)
[[en:Party for Democratic Prosperity]]
[[fr:Parti pour la prospérité démocratique]]
[[it:Partito per la Prosperità Democratica]]
[[ru:Партия демократического процветания]]
[[sv:Partiet för demokratiskt välstånd]]
34.422

уредувања