Стадион Гоце Делчев: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: pl:Goce Dełczew Stadion)
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Фудбалски стадиони во Македонија]]
[[Категорија:Спортски зданија во Прилеп]]
[[Категорија:Згради и градби посветени на Гоце Делчев]]
 
[[en:Stadion Goce Delčev]]