Разлика помеѓу преработките на „Список на македонисти“

с
Отстрането уредувањето на 79.126.253.154 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy
с (Отстрането уредувањето на 79.126.253.154 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy)
|
|-
|[[ХариАндре ПотерВајан]]<ref name="комуникација"/>
|{{Flag|BrazilFrance}}
|
|[[1889]], [[Таџамалалала]], [[Дирчекистан]]
|
|-