Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: ko:샬롱앙샹파뉴
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: nap:Châlons-en-Champagne)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ko:샬롱앙샹파뉴)
[[fa:شلونزان شامپاین]]
[[fr:Châlons-en-Champagne]]
[[ko:샬롱장샹파뉴샬롱앙샹파뉴]]
[[id:Châlons-en-Champagne]]
[[it:Châlons-en-Champagne]]
127.228

уредувања