Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Русија“

с
Бот Додава: bi:Flag blong Rusia
с (Бот Менува: yo:Àsìá ilẹ̀ Rọ́síà; козметички промени)
с (Бот Додава: bi:Flag blong Rusia)
[[be:Сцяг Расіі]]
[[be-x-old:Сьцяг Расеі]]
[[bi:Flag blong Rusia]]
[[bs:Zastava Rusije]]
[[bg:Национално знаме на Русия]]
1.410

уредувања