Леска (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: pa:ਲੇਝੇ ਜ਼ਿਲਾ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع لژہ)
с (Бот Додава: pa:ਲੇਝੇ ਜ਼ਿਲਾ)
[[ja:レジャ県]]
[[no:Lezhë (distrikt)]]
[[pa:ਲੇਝੇ ਜ਼ਿਲਾ]]
[[pnb:ضلع لژہ]]
[[pl:Okręg Lezha]]
8.502

уредувања