Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Boyan“

→‎Епа ај честито :): Честито и од мене
(Епа ај честито :))
(→‎Епа ај честито :): Честито и од мене)
 
По се изгледа, сум имал право да те поставам за бирократ :). Бидејќи 100% од гласовите беа За, не верувам дека некој ќе има против ти, освен новите sysop привилегии да можеш да именуваш администратори. Освен тоа, нема никаква смисла ти да бидеш некако под мене или Милош (misos). Ако нешто не ти е јасно слободно прашај. --[[Корисник:FlavrSavr|FlavrSavr]] 20:10, 3 Декември 2005 (UTC)
 
Честито и од мене! Верувам дека македонската википедија ќе стане голема, добра и неутрална (бугарската, дека користиш, исто така). Голем поздрав. --[[Корисник:5ko|5ko]] 01:50, 4 Декември 2005 (UTC)
398

уредувања