Светско првенство во фудбал 1978: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Мења: pt:Copa do Mundo FIFA de 1978)
[[no:VM i fotball 1978]]
[[pl:Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 1978]]
[[pt:Copa do Mundo FIFA de 1978]]
[[ru:Чемпионат мира по футболу 1978]]
[[sv:Världsmästerskapet i fotboll 1978]]
46.384

уредувања