Разлика помеѓу преработките на „Композитор“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ia:Compositor
с (r2.7.1) (Бот Менува: mhr:Семлызе)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Compositor)
[[ko:작곡가]]
[[id:Komponis]]
[[ia:Compositor]]
[[is:Tónskáld]]
[[it:Compositore]]
[[mt:Kompożitur]]
[[ms:Penggubah lagu]]
[[ro:Compozitor]]
[[nah:Cuīcapixqui]]
[[nl:Componist]]
[[pl:Kompozytor]]
[[pt:Compositor]]
[[ro:Compozitor]]
[[qu:Takichaq]]
[[ru:Композитор]]
86.434

уредувања