Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: br:Atoll Midway
[проверена преработка][проверена преработка]
Chobot (разговор | придонеси)
с r2.6.5) (Бот Менува: ko:미드웨이 환초
с r2.7.1) (Бот Додава: br:Atoll Midway
Ред 21:
[[be-x-old:Мідўэй]]
[[bs:Atol Midway]]
[[br:Atoll Midway]]
[[bg:Мидуей (острови)]]
[[ca:Atol Midway]]
86.434

уредувања