30 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Ika-30 nga gatostuig UC
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hr:30. stoljeće pr. Kr.)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Ika-30 nga gatostuig UC)
[[sr:30. век п. н. е.]]
[[sh:30. vijek pne.]]
[[war:Ika-30 nga gatostuig UC]]
[[zh:前30世纪]]
127.180

уредувања