Ротифери: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: pms:Rotìfer
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: hi:किरीटी)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pms:Rotìfer)
[[nn:Hjuldyr]]
[[oc:Rotifera]]
[[pms:Rotìfer]]
[[pl:Wrotki (biologia)]]
[[pt:Rotifera]]
86.434

уредувања