Ричард Кромвел: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ro:Richard Cromwell
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ro:Richard Cromwell)
[[pl:Richard Cromwell]]
[[pt:Richard Cromwell]]
[[ro:Richard Cromwell]]
[[ru:Кромвель, Ричард]]
[[simple:Richard Cromwell]]
21.521

уредување