Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: sr:Ткиво (биологија)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Ұлпа)
с (r2.6.4) (Бот Менува: sr:Ткиво (биологија))
[[simple:Tissue (biology)]]
[[sl:Tkivo]]
[[sr:Ткиво (биологија)]]
[[sh:Tkivo]]
[[fi:Kudos]]
127.180

уредувања