Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Одземање на администраторски статус/Raso mk“

+
(+)
 
==== За ====
{{за}} --[[User:StanProg|Стан]] <small>([[User talk:StanProg|разговор]])</small> 12:56, 10 септември 2011 (CEST) Не успеа да ме убеди дека воопшто разбира сериозните нарушувања кои прави. Не придонесе со ништо за решавање на спорот. Не успеа да ме убеди дека е способен да решава спорови на начин кој не ги прекршува правилата на Википедија. --[[User:StanProg|Стан]] <small>([[User talk:StanProg|разговор]])</small> 12:56, 10 септември 2011 (CEST)
 
==== Воздржани ====
5.612

уредувања