Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: av:Гьуърул
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: za:Bwt)
с (r2.6.4) (Бот Додава: av:Гьуърул)
[[arc:ܪܐܬܐ]]
[[gn:Ñe'ãvevúi]]
[[av:Гьуърул]]
[[ay:Chuyma]]
[[az:Ağciyər]]
127.201

уредување