Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sco:Mazandaran Province
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: en:Mazandaran Province)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Mazandaran Province)
[[pt:Mazandaran]]
[[ru:Мазендеран]]
[[sco:Mazandaran Province]]
[[simple:Mazandaran Province]]
[[ckb:پارێزگای مازەندەران]]
86.434

уредувања