Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Лигурий теңізі)
Нема опис на уредувањето
[[lt:Ligūrijos jūra]]
[[lij:Mâ Ligure]]
[[li:Ligurische Zie]]
[[hu:Ligur-tenger]]
[[mr:लिगुरियन समुद्र]]
2

уредувања