Капитен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 953 бајти ,  пред 12 години
Создадена страница со: десно|мини|[[Карлес Пујол е моментален капитен на фудб...
Создадена страница со: десно|мини|[[Карлес Пујол е моментален капитен на фудб...
(нема разлика)
14.178

уредувања