Ерик Дејн: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: fa:اریک دین
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1+) (Бот Додава: he:אריק דיין)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:اریک دین)
[[en:Eric Dane]]
[[es:Eric Dane]]
[[fa:اریک دانیدین]]
[[fr:Eric Dane]]
[[gl:Eric Dane]]
24.517

уредувања