Категорија:Родени во 1113 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk fætt árið 1113
с (r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:Mga natawo han 1113)
с (r2.7.2) (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk fætt árið 1113)
[[ko:분류:1113년 태어남]]
[[bpy:থাক:মারি ১১১৩-এ উজ্জিসিতা]]
[[is:Flokkur:Fólk fætt árið 1113]]
[[it:Categoria:Nati nel 1113]]
[[new:पुचः:१११३य् बुगु]]
43.100

уредувања