Отвори го главното мени

Промени

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: sk:Ión (častica)
[[scn:Ioni]]
[[simple:Ion]]
[[sk:Ión (častica)]]
[[sl:Ion]]
[[sr:Јон]]
125.618

уредувања