Монограм: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: uk:Монограма
[непроверена преработка][непроверена преработка]
ZéroBot (разговор | придонеси)
с r2.7.1) (Бот Додава: zh:文織字母
ZéroBot (разговор | придонеси)
с r2.7.1) (Бот Додава: uk:Монограма
Ред 43:
[[fi:Monogrammi]]
[[sv:Monogram]]
[[uk:Монограма]]
[[zh:文織字母]]
34.422

уредувања