Разлика помеѓу преработките на „Солт Лејк Сити“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ia:Salt Lake City
с (r2.7.2) (Бот Менува: az:Solt Leyk Siti; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Salt Lake City)
[[io:Salt Lake City]]
[[id:Salt Lake City]]
[[ia:Salt Lake City]]
[[ie:Salt Lake City]]
[[os:Солт-Лейк-Сити]]
86.434

уредувања