Арагон: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Менува: ia:Aragon
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Менува: ga:An Aragóin)
с (r2.6.5) (Бот Менува: ia:Aragon)
 
[[Категорија:Арагон]]
 
[[kbd:Арагон]]
 
[[ar:منطقة أراغون ذاتية الحكم]]
[[io:Aragono]]
[[id:Aragon]]
[[ia:AragónAragon]]
[[os:Арагон]]
[[it:Aragona]]
[[pl:Aragonia]]
[[pt:Aragão]]
[[kbd:Арагон]]
[[ro:Aragon]]
[[qu:Aragun]]
6.013

уредувања