Авети: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: az:Tarsius
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: th:ทาร์เซีย)
с (r2.6.4) (Бот Додава: az:Tarsius)
[[Категорија:Сувоносни мајмуни]]
 
[[az:Tarsius]]
[[bs:Avetnjaci]]
[[bg:Дългопети]]
127.413

уредувања