Разлика помеѓу преработките на „Пријатели (ТВ серија)“

с
r2.6.4) (Бот Менува: uk:Друзі (телесеріал)
с (Бот Додава: ast:Friends)
с (r2.6.4) (Бот Менува: uk:Друзі (телесеріал))
[[te:ఫ్రెండ్స్ (ధారావాహిక)]]
[[tr:Friends]]
[[uk:Друзі (серіалтелесеріал)]]
[[vi:Những người bạn]]
[[yi:פריינט (סעריע)]]
126.044

уредувања