Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Википедија:Алатки“

с
r2.7.1) (Бот Менува: no:Kategori:Wikipedia-verktøy
с (r2.7.1) (Бот Менува: no:Kategori:Wikipedia-verktøy)
[[ja:Category:ウィキペディア用ツール]]
[[ce:Кадегар:Википедийа:Гlирсаш]]
[[no:Kategori:Wikipedia -verktøy]]
[[pl:Kategoria:Narzędzia Wikipedii]]
[[pt:Categoria:!Ferramentas da Wikipédia]]
[[vi:Thể loại:Công cụ Wikipedia]]
[[yi:קאַטעגאָריע:וויקיפעדיע טולס]]
[[zh-yue:Category分類:維基百科架生]]
[[zh:Category:维基百科工具]]
34.422

уредувања