Месут Јилмаз: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Бот Менува: es:Mesut Yılmaz; козметички промени
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2) (Бот Менува: es:Mesut Yılmaz; козметички промени)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Јилмаз}}
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Премиери на Турција]]
[[az:Məsud Yılmaz]]
[[de:Mesut Yılmaz]]
[[en:Mesut Yılmaz]]
[[el:Μεσούτ Γιλμάζ]]
[[esen:Mesut YilmazYılmaz]]
[[enes:Mesut Yılmaz]]
[[fr:Mesut Yılmaz]]
[[ko:메수트 이을마즈]]