Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.2) (Бот Додава: ilo:Miercoles, pag:Mierkoles
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Брише: tt:Çärşämbe)
с (r2.6.2) (Бот Додава: ilo:Miercoles, pag:Mierkoles)
[[hi:बुधवार]]
[[hr:Srijeda]]
[[ilo:Miercoles]]
[[id:Rabu]]
[[ia:Mercuridi]]
[[uz:Chorshanba]]
[[pa:ਬੁੱਧਵਾਰ]]
[[pag:Mierkoles]]
[[pnb:بدھ]]
[[koi:Шӧрлун]]
2.347

уредувања